автоперевезення мотоциклів Хмельницький. Перевезти мотоцикл, мотоблок, Хмельницкий, объявление автоперевезення мотоциклів Хмельницький. Перевезти мотоцикл, мотоблок, Хмельницкий, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Хмельницкий - 223126

Категории

Реклама
Объявление

автоперевезення мотоциклів Хмельницький. Перевезти мотоцикл, мотоблок - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Хмельницкий и область
Код: 223126 Создано: 26-09-2019 14:39

Перевезення мотоциклів Хмельницький. Перевезти мотоцикл, мотоблок по Хмельницькому, по Україні

Часто виникає необхідність перевезти мотоцикл Хмельницький, мотоблок по Хмельницькому, зокрема евакуація мотоциклів з місця ДТП, перевезення мототехніки Хмельницький для постановки-зняття на облік в ДАІ і т.д. Також автоперевезення мототехніки після її покупки. Для цієї мети скористайтеся послугами нашої транспортної компанії, яка в будь-який час здійснить перевезення мотоциклів по Хмельницькому. Серед наших послуг: перевезення моторолера в Хмельницькому, автоперевезення мопеда Хмельницький, перевезення мотоблок в Хмельницькому, автоперевезення квадрациклах Хмельницький. Ми здійснимо вантажні перевезення мотоцикла по Хмельницькому в будь-який зручний для вас час за самим прийнятними цінами в місті. з нами ви можете бути спокійними за свою техніку, оскільки ми дуже дбайливо ставимося до своєї роботи, зокрема до перевезти мотоцикл по Хмельницькому, перевезти мотоблок, квадроцикл, мопед. Замовити автоперевезення мотоцикла в Хмельницькому можна подзвонивши нашим операторам по роботі з клієнтами, які детально відповідять вам на всі ваші запитання.
А так само з оплатою в одну сторону, попутні вантажоперевезення з Хмельницького в Київ, Харків, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг. Попутні перевезення вантажів газель, газон, ЗІЛ, КАМАЗ Хмельницький - Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси. Вантажоперевезення оплата в одну сторону з Хмельницького в міста Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпропетровськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль. Вільні вантажоперевезення газель, самоскид, довгомір, фура Хмельницький до Києва, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський з оплатою в одну сторону вантажні перевезення по всій Україні!

Наші телефони:
(066) 578-77-20

(067) 950-24-42

(093) 633-36-97
http://gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (067) 871-555-3 (099) 774-46-42 (093) 000-60-81
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *